top of page
Veterinarian with Dog

ĀRSTĒŠANA

DIAGNOZES NOTEIKŠANA

SLIMĪBAS
CĒLOŅI

SIMPTOMU NOVĒRŠANA

PROFILAKTISKIE PASĀKUMI

Neatliekamā palīdzība

Veterinārā klīnika „Ami’s” spēj nekavējoties nodrošināt arī neatliekamās palīdzības sniegšanu smagā veselībai un dzīvībai bīstamās situācijās un traumu gadījumā. Visi veterinārārsti ir apmācīti pirmās palīdzības sniegšanā. Klīnikā sniedz palīdzību arī dažādu traumu un kaulu lūzumu gadījumos.

Dienas stacionārs

Dienas stacionārs paredzēts dzīvnieku atstāšanai darba laikā veterinārārsta uzraudzībā smaga veselības stāvokļa gadījumā, kā arī, lai veterinārārsts varētu precizētu slimības diagnozi, veikt klīnisku papildus izmeklēšanu, novērot dzīvnieka vispārējo stāvokli un novērtēt izmaiņas pēc pielietotiem medikamentiem.

Ja Jūsu mājdzīvniekam nepieciešama 
neatliekamā veterinārā palīdzība, nekavējoties
zvaniet mums:
 (+371) 67392207,  (+371) 29400944

VETERINĀRĀ KLĪNIKA "AMI'S" SNIEDZ GAN PROFILAKTISKO GAN ĀRSTNIECISKO (TERAPEITISKO) PALĪDZIBU

Profesionālie un pieredzējušie klīnikas „Ami’s” veterinārārsti pārzina ļoti daudzas dzīvnieku saslimšanas, kas var skart dažādas orgānu sistēmas un izpausties attiecīgos simptomos, tāpēc svarīgi ir neatlikt klīnikas apmeklējumu uz vēlāku laiku. Agrīna slimību diagnostika ļaus ātrāk novērst mājas mīluļa veselības problēmas un izvairīties no turpmākiem sarežģījumiem!

Suņu ārstēšana
Kaķu ārstēšana

Strauja un pareiza reaģēšana uz suņa garastāvokļa izmaiņām palīdzēs viņu glābt un atvieglot dzīvnieka ārstēšanu. Bet kā lai saprot, vai suns ir saslimis vai vesels? Šai nolūkā ir jāzina atšķirīgās pazīmes, kas raksturīgas veselam un slimam dzīvniekam.

Kaķi, tāpat kā cilvēki, ir pakļauti saslimšanām un traumām. Galvenā atšķirība ir tāda, ka mūsu mīluļi nespēj mums pastāstīt par savām problēmām. Tāpēc ir ļoti svarīgi, novērojot ko neparastu sava dzīvnieka uzvedībā, vērsties dzīvnieku klīnikā pēc palīdzības.

Sesku ārstēšana

Turēt seskus mājās ir diezgan apgrūtinoši. Taču, ja salīdzinām visas grūtības, ko rada mājas sesku aprūpe, ar šo dzīvnieku jautro dabu – nepaliks ne mazāko šaubu, iegādāties tos vai nē. Mājas sesku aprūpe var būt saistīta ar dažām grūtībām, jo šiem zvēriņiem bieži vien ir problēmas ar veselību. 

bottom of page