top of page
Image by Karsten Winegeart

DIAGNOSTIKA

IZMEKLĒŠANA AR ULTRASKAŅU

KONTRASTA DIAGNOSTIKA

VIZUĀLĀ DIAGNOSTIKA

DZĪVNIEKU RENTGENS

Pašlaik daudzi iegādājas dažādus mājdzīvniekus. Un tāpat kā cilvēki, arī dzīvnieki var saslimt. Kurp vērsties pēc palīdzības mājdzīvnieka saslimšanas gadījumā? Dzīvnieku diagnostika un ārstēšana notiek specializētās veterinārās klīnikās - mēs iesakām vērsties mūsu klīnikā “Ami`s”, kura sniedz plašu veterināro pakalpojumu klāstu un pielieto daudzveidīgas, efektīvas diagnostikas metodes.

Mūsu klīnika “Ami`s” specializējas daudzu mājdzīvnieku diagnostikā un ārstēšanā. Pie mums var veikt dzīvnieku rentgenu, izmeklēšanu ar ultraskaņu, mājdzīvnieka kontrasta diagnostika, tāpat arī tiek piedāvāta vakcinācija, kastrācija, sterilizācija. Bez tam, mūsu veterinārajā klīnikā var atrisināt visas stomatoloģiskās problēmas, kuras skar dzīvniekus, un nepieciešamības gadījumā veikt ķirurģisku iejaukšanos.

 

Mēs nepārtraukti paplašinām veterināro pakalpojumu piedāvājumu kompleksu, cenšamies nodrošināt, lai pēc iespējas ātrāk un labāk varētu veikt mājdzīvnieku saslimšanu diagnostiku un uzsākt savlaicīgu ārstēšanu. Vērsieties mūsu klīnikā “Ami`s” un mēs darīsim visu iespējamo, lai jūsu mīlulis būtu vesels.

Kvalitatīvi un efektīvi medikamentozie preparāti

Mūsdienīgas metodes un jaunākās iekārtas

VETERINĀRĀ KLĪNIKA "AMI'S" IR APGĀDĀTA AR VISU NEPIECIEŠAMO MŪSDIENĪGO APARATŪRU DETALIZĒTAS UN PILNĪGAS DIAGNOSTIKAS VEIKŠANAI

Apskates, konsultācijas, diagnostiku un ārstēšanu veterinārajā klīnikā “Ami`s” veic augsti kvalificēti veterinārārsti, kuriem ir atbilstošā izglītība, nepieciešamās zināšanas un liela darba pieredze. 

bottom of page