top of page
services-pet-x-rays-image-2-12112019.jpg

RENTGENS

PAĀTRINA ĀRSTĒŠANU

samazinot slimības konstatēšanas laiku un veicinot dzīvnieka ātrāku atgriešanos pie jums mājās

PRECĪZA ĀRSTĒŠANA

maksimāli precīzi nosakot slimības raksturu un nepieciešamās ārstēšanas metodes

RISKU   MINIMIZĒŠANA

samazina kļūdas pieļaušanas iespēju, diagnozes noteikšanā, diagnosticējot ar citām metodēm

BEZ STRESA DZĪVNIEKAM

apskate noris bez “pacientu” uztraucošām sagatavošanās procedūrām, ātri un praktiski nemanāmi

Rentgens – tā ir viena no efektīvākajām metodēm, ar kurām operē dzīvnieku diagnosticēšanā. Pievērsīsim uzmanību tam, ka veterinārā klīnika „Amis” iesaka veikt rentgenu tikai īpašas nepieciešamības gadījumā, kad tā pielietošana ļaus ātri, bez sāpēm un precīzi noteikt iekšējo orgānu bojājumu raksturu, uzstādot diagnozi un uzsākot nekavējošu ārstēšanu.

Lielā vairumā gadījumu noteikt, kāda slimība ir piemeklējusi jūsu mājas mīluli, ir vienkārši neiespējami. Ne kaķis, ne suns jums vai veterinārārstam nespēs pastāstīt, kas viņam sāp – un to, ka dzīvniekam ir vajadzīga palīdzība, mēs arī pamanām vienīgi pēc viņa savādās un neierastās uzvedības.

​​

Pateicoties rentgenam, dzīvnieka, kaķa, suņa vai jūras cūciņas apskate noris bez “pacientu” uztraucošām sagatavošanās procedūrām, ātri un praktiski nemanāmi – rentgena laikā jūs varat atrasties līdzās savam mīlulim un viņu uzmundrināt.

VETERINĀRĀ KLĪNIKA "AMI'S", KURA ĀRSTĒ DAUDZVEIDĪGAS SASLIMŠANAS, DIAGNOSTIKAI PIEVĒRŠ JO SEVIŠĶU UZMANĪBU

tas ir palīdzējis paglābt simtiem kaķu, suņu un citu mājdzīvnieku dzīvības. Pats efektīvākais, ātrākais un precīzākais diagnostikas līdzeklis gadījumos, kad ārēji slimības simptomus noteikt nevar, ir bijis un paliek rentgens.

bottom of page