top of page
Image by Ayla Verschueren

PROFILAKTISKĀ PALĪDZĪBA

Fons.png

PROFILAKSE PRET PARAZĪTIEM

MĀJDZĪVNIEKA
KOPŠANA

VAKCINĀCIJA PRET TRAKUMSĒRGU

VITAMĪNI MĀJDZĪVNIEKAM

Mājdzīvnieka veselība – galvenais, kas ir vajadzīgs katram mīlošam saimniekam.

 

Vairums mājdzīvnieku īpašnieku pat neiedomājas par to, ka viņu mīluļi ir pakļauti dažādām saslimšanām, kuru ārstēšana dažkārt ir diezgan sarežģīta. Tāpēc tiek piemirsts par pašu galveno – no jebkuras slimības ir iespējams izvairīties, ja savlaicīgi tiek veikti visi atbilstošie pasākumi.

Image by John Price

VETERINĀRIJA: DZĪVNIEKU BLUSAS

Veterinārija piedāvā problēmas risinājumu variantus: speciālus sprejus, pilienus skausta daļai...

Svarīgi sākt ārstēšanu slimības sākuma stadijā

Mājdzīvnieka saslimšanas gadījumā nevajadzētu visu atstāt pašplūsmā un gaidīt, ka problēma izzudīs pati par sevi – dažkārt pat viegla sasirgšana var radīt nopietnas sekas. Sākt cīnīties ar jebkuru slimību ieteicamāk ir jau pašā tās sākuma stadijā – pilnībā novērst saslimšanas iespēju.

Profilaktiskā palīdzība novērš slimības rašanos

Veterināru sniegta pareiza profilaktiskā palīdzība – tas ir tas, kas ļaus saglabāt Jūsu četrkājainā drauga veselību uz ilgstošu laiku. Ja Jums patiešām ir svarīgi, lai dzīvnieks vienmēr būtu vesels, dzīvespriecīgs un labā noskaņojumā, tad profilaktiskā veterinārā palīdzība – tieši tas, kas ir vajadzīgs Jūsu mājdzīvniekam.

Veterinārā klīnika “Ami's” ir gatava piedāvāt kvalitatīvu veterināro palīdzību Jūsu mīluļiem. 

SLIMĪBU, KURAS VAR RASTIES SAIMNIEKU KŪTRUMA VAI NEUZMANĪBAS DĒĻ, VAR BŪT DAUDZ

Dažkārt profesionāla veterinārārsta veikta vienkārša dzīvnieka apskate ļaus izvairīties no sekām, kuras varētu rasties virknes faktoru dēļ (nepareiza ēdināšana, dzīves apstākļi u.c.).

Profilaktiskie veterinārie pakalpojumi – tie ir tādi pasākumi, kas spēj saglabāt mājdzīvnieku veselību un novērst lielāko vairumu slimību:

Bez tam, jebkuru saslimšanu profilakse, piemēram, parazītu ieviešanās, izmaksās lētāk, nekā to ārstēšana. Ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka pati ārstēšana – nav nesāpīgs process, bet tas nozīmē, ka gan dzīvniekam, gan viņa saimniekam tiek sagādātas negatīvas emocijas.
Profilaktiskā palīdzība ļaus no tā visa izvairīties – tā Jūs atbrīvos no liekiem uztraukumiem, ieekonomēs līdzekļus, un, pats galvenais, Jūsu mīlulis vienmēr būs vesels un dzīvespriecīgs.

 

Veterinārā klīnika Rīgā “Ami's” - profesionāla palīdzība Jūsu mājdzīvniekiem.

Parazīti
(blusas, utis, helminti)
Trakumsērga
Dermatoloģiskas slimības

KĀDAS VAKCINĀCIJAS IR NEPIECIEŠAMAS KAĶIEM?

Vai zināji, ka mājdzīvnieku vakcinācijas sezona jau ir sākusies?

PASPĒJ savakcinēt savu mīluli līdz JŪNIJA SĀKUMAM pret tādām infekcijām kā....

bottom of page