top of page
VETERINĀRĀ KLĪNIKA (5).png

PROCEDŪRAS

SASLIMUŠAM DZĪVNIEKAM NERETI IR VAJADZĪGAS PROCEDŪRAS, KURU VEIKŠANA NAV PA SPĒKAM SAIMNIEKAM TO SAREŽĢĪTĪBAS DĒĻ

Vienkāršs piemērs – ausu, zobu tīrīšana, nagu apgriešana – šķiet, pavisam vienkāršas lietas. Un tomēr daudzi mājdzīvnieku saimnieki bīstas veikt šādas procedūras un nezina, kā tas pareizi jādara.

Pastāv ne mazums procedūru, kuras dzīvniekiem ir vajadzīgas tāpat, kā mums un Jums. Un tomēr, dzīvnieku saimnieki dažkārt piemirst to, ka veselības saglabāšanai ir svarīgi ne tikai nesaslimt, bet arī savlaicīgi veikt pasākumus, kuri spēj pasargāt organismu un paaugstināt tā imunitāti.

Šādu operāciju izpildē ir svarīga tāda veterināra kvalifikācija, kurš ir apguvis vajadzīgo pieredzi – tieši tādēļ ir svarīgi sameklēt cilvēku, kurš labi pārzina slimības un spēj ārstēt mājdzīvniekus, būdams profesionāls veterinārārsts. Ikviens, kuru interesē veterinārā klīnika Rīgā, būs ievērojis, ka, kaut arī tās sameklēšana nesagādā grūtības, tomēr izvēlēties tādu, kurai ar pārliecību var uzticēt pašu dārgāko – mājdzīvnieka veselību un labsajūtu, ir diezgan grūti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veterinārā klīnika «Ami's» piedāvā savus pakalpojumus, garantējot to kvalitatīvu sniegšanu, kas ir iespējama, pielietojot vismūsdienīgākās iekārtas, balstoties uz veterinārās medicīnas sasniegumiem, taču, pats galvenais – balstoties uz mūsu augstas klases štatu Veterinārārstiem.

Lai nenodarītu ļaunumu saviem mīluļiem un visu izdarītu, gūstot simtprocentīgu rezultātu un garantētu saviem mājdzīvniekiem drošību (arī viņa saimniekam, kurš var gūt no satrauktajiem dzīvniekiem saskrāpējumus vai kodumus), labāk ir saņemt profesionāļu sniegto palīdzību un pasūtīt veterināros pakalpojumus no tiem, kuri tos sniedz ikdienu. Nepieciešamības gadījumā veterināri var ierasties mājās, kas ir nepieciešams pie sarežģījumiem vai arī ja dzīvniekam pārvietošanās rada stresu.

Nav jāuztraucas par savu mājdzīvnieku veselību: klīnika «Ami's» – to spēj garantēt.

Augstas klases speciālisti – cilvēki, kuri mīl dzīvniekus un pret viņu ārstēšanu attiecas ar pilnu atbildību.

Nekādu problēmu neatkarīgi no procedūru sarežģītības.

Amis veterinārās klīnikas vadītājs Māris Valtiņš
maris-valtins_edited.jpg
Image by Piotr Musioł

MUTES
DOBUMA KOPŠANA:

 

Kā pieradināt mājdzīvnieku tīrīt zobus...

bottom of page