top of page

🎄Ideāla dāvana tavam mīlulim?Pašgatavota!🎅


DIY jeb dari pats - 5 Ziemassvētku dāvanu idejas tavam četrkājainajam mīlulim!

Ja veikalu piedāvājumā nekas īsti nešķiet pietiekoši īpašs tavam īpašajam četrkājainajam draugam, un pietam, šogad derētu arī mazliet ietaupīt - dāvanu savam mīļajam mājdzīvniekam vari izveidot arī pats! 5 jaukas dāvanu idejas tavam mājdzīvniekam, kuras vari pagatavot pats:

1. Izcep gardumus: Liec lietā skapī noglabāto mikseri! Tie var būt kraukšķīgi cepumi, aromātiskas siera bumbiņas, sulīgs tuncis vai uzkoda no veselīgās bietes – pagatavo to, kas vislabāk garšo tieši tavam mīlulim. Mums patīk, piemēram, šie suņu gardumi: https://www.wirliebenhunter.de/en/magazine/article/homemade-dog-biscuits-vanessas-favourite-recipes-for-your-four-legged-companion/ ; un cepumi kaķiem: https://www.dailypaws.com/cats-kittens/cat-nutrition/homemade-cat-food/tuna-catnip-cat-treats-recipeun https://www.epicuricloud.com/recipe/carrot-and-catnip-kitty-cat-treats/ .


2. Stilīga guļvieta: Ikviens kaķa, suņa vai seska īpašnieks vēlas, lai viņa draugam ir laba atpūta un salds miegs. Kaķu telts: katrs kaķis ir unikāls, bet nav redzēts neviens, kuram nepatiktu ielīst mājīga, tevis pagatavotā kaķu teltī no tava vecā krekla: https://dearcrissy.com/diy-cat-tent-for-kitties-who-play-hard/

Vai mīksta gulta tavam sunim no…tava vecā džempera: https://www.handimania.com/diy/sweatshirt-pet-bed.html

3. Garšīgas aktivitātes „Ostīšanas paklājs“ tavam sunim: ja gribi sagādāt vēl nebijušu piedzīvojumu savam sunim, mums ir padomā ideāla aktivitāte iekštelpās – tikai neliela piepūle un prasmīgas rokas. Jautrs, pinkains paklājs, kura paslēpti suņa mīļākie gardumi. Varbūt tavs mīlulis izrādīsies īsts deguna detektīvs? Apskati šeit, kā to pagatavot: https://www.wirliebenhunter.de/en/magazine/article/craft-idea-diy-sniffing-carpet-how-it-works/


 

vai „Gardumu labirints“ tavam kaķim: pavisam vienkārši, divas lietas, kas patīk kaķiem — tualetes papīra ruļļi un kastes — pārvērt tās par aizraujošāko rotaļlietu! Pievieno kartona olu kastīti, dažas bumbiņas un citus tava kaķa mīļākos sīkumus - pa vidu paslēp kādu kārumu un labiritnts gatavs!.4. DIY atjautības spēles suņiem:

Sarrulēts dvielis ar gardumiem: Būs vajadzīgs tīrs un ne pārak liels trauku dvielis, kur satīt iekšā gardumus. Kad dvielis piepildīts un aizrullēts, ļauj savam mīlulim to atšķetināt, lai atbrīvotu kārumus un tos gardi notiesātu!


 

Kēksiņu paplātes puzle: visjautrākās spēles ir tad, kad paņemam lietas, kas jau mājas un

pārvēršam tās jautrās rotaļlietās! Šai spēlei būs vajadzīga kēksiņu veidne, daži gardumi un līdz 12 bumbiņām (vai citām mazām, mīkstām mantiņām). Katrā kēksiņa veidnē iemet kādu kārumu, pēc tam pārklāj to ar bumbu.


5. DIY rotaļlietas

2in1 Veselīgs našķis un rotaļlieta suņiem - no virves un saldā kartupeļa: https://www.instructables.com/Indestructible-Dog-Toy/

 

Šī DIY kaķu rotaļlieta nevar būt vienkāršāka, un tās izgatavošana prasīs tikai pāris minūtes. Korķī izveido caurumu spalvu kātiņam, pēc tam izmanto mazliet karstās līmes, kai spalvas kāts turētos korķī.


留言


bottom of page