top of page

PADOMI mājdzīvnieku piederumu "Pavasara tīrīšanai"

🌸🧹 Beidzot pavasaris ir klāt, un zini, ko tas nozīmē – ir pienācis laiks pavasara tīrīšanai! Bet neaizmirst par saviem pūkainajiem draugiem. 🐾 Ir svarīgi iztīrīt arī viņu lietas!
Noteikti saved kārtībā šīs lietas:

🛏️ Tīra gultasvieta: tāpat kā mums, mājdzīvniekiem ir nepieciešama tīra un mājīga gulēšanas vieta. Noteikti izmazgā gan gultu, gan, segas un spilvenus. Izmanto siltu ūdeni un maigas ziepes, vai dzīvniekiem nekaitīgus mazgāšanas līdzekļus, pēc tam kārtīgi izžāvē. 👇 Par dabiskiem tīrīšanas veidiem lasi zemāk!

🧼 Tīras rotaļlietas: ja tavam mājdzīvniekam ir mīļākās rotaļlietas, ar kurām tas reti šķiras, tās diezgan ātri var kļūt netīras. Izmanto maigas ziepes un siltu ūdeni, lai notīrītu netīrumus vai baktērijas, un noteikti ļauj tām pilnībā nožūt, pirms atdod tās mājdzīvniekam.

🍽️ Tīras barības un ūdens bļodas: mājdzīvnieka barības un ūdens bļodas ir regulāri jātīra, lai novērstu baktēriju vairošanos. Izmanto netoksisku tīrīšanas līdzekli un rūpīgi izskalo traukus pirms atkārtotas uzpildīšanas.

🧹 Tīras grīdas: mājdzīvnieku spalvas mājās ātri uzkrājas, tāpēc regulāri izsūc gan grīdas gan dīvānus. Tas ne tikai uzturēs māju tīru, bet arī neļaus tavam mājdzīvniekam netīrumus apēst.

🐶Kakla siksnas un pavadas: tavs mīlulis kakla siksnā noteikti pavada lielāko daļu laika un laika gaitā tajā uzkrājas netīrumi, sviedri un baktērijas. Ir svarīgi tās regulāri tīrīt, lai novērstu ādas kairinājumu un smakas. Izmanto maigas ziepes un siltu ūdeni, vai arī mājdzīvniekiem drošas tīrīšanas salvetes.

🪥 Kopšanas piederumi: birstes, ķemmes un citi kopšanas instrumenti var uzkrāt baktērijas, atmirušās ādas šūnas un matus. Noteikti attīriet tos pēc katras lietošanas ar karstu ūdeni un ziepēm, vai arī varat izmantot mājdzīvniekiem drošu dezinfekcijas līdzekli.

Tīrai videi mājās ir liela ietekme uz mājdzīvnieka veselību.

🦠 Tīra vide palīdz novērst mikrobu un baktēriju izplatīšanos, kas mājdzīvniekiem var izraisīt slimības un infekcijas.

🌿 Regulāra mājas un dzīvnieka piederumu tīrīšana var palīdzēt samazināt alergēnu daudzumu vidē, kas ir īpaši svarīgi mājdzīvniekiem ar alerģijām vai elpošanas problēmām.

🐜 Tīra vide var palīdzēt novērst mājdzīvnieka blusu, ērču un citu kaitēkļu invāziju.

💪 Optimāla tīrība var palīdzēt uzlabot jūsu mājdzīvnieka vispārējo veselību un labklājību, tādējādi nodrošinot laimīgāku un ilgāku mūžu.

Atceries, ka tīras mājas ir laimīgas mājas – gan jums, gan jūsu mājdzīvniekiem! Pārliecināsimies, ka viņi dzīvo veselīgā un ērtā vidē. Priecīgu pavasara tīrīšanu!


Daži padomi mājdzīvnieku gultas mazgāšana ar dabiskiem līdzekļiem:


Ja meklē dabiskus veidus, kā mazgāt mājdzīvnieka gultas vietu, šeit ir daži padomi:🌿


1. Cepamā soda: dabisks dezodorētājs un var palīdzēt noņemt mājdzīvnieku smakas no pakaišiem un guļvietas. Pirms gultas veļas mazgāšanas uzkaisi nedaudz cepamās sodas, lai palīdzētu novērst nepatīkamās smakas.

2. Etiķis ir lielisks dabisks tīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis. Mazgāšanas laikā pievieno pusglāzi baltā etiķa, lai palīdzētu noņemt netīrumus un baktērijas.

3. Ēteriskās eļļas: Dažām ēteriskajām eļļām, piemēram, lavandas un tējas koka eļļai, ir dabiskas

antibakteriālas īpašības un tās var palīdzēt atsvaidzināt mājdzīvnieku piederumus. Pievieno mazgāšanai dažus pilienus iecienītākās ēteriskās eļļas (dabiskas izcelsmes, kas nekaitē mājdzīvniekam)

4. Citronu sula: dabisks traipu tīrīšanas līdzeklis, kas var palīdzēt padarīt noturīgus traipus gaišākus. Pievieno pusi tasi citrona sulas mazgāšanai.


Ja tavam mājdzīvniekam ir jutīga āda vai alerģija, vislabāk ir izmantot bez smaržas un hipoalerģiskus mazgāšanas līdzekļus.

コメント


bottom of page