top of page

Un kāda ir Tava jaunā gada apņemšanās?


Daudzi no mums gada sākumā veido apņemšanos sarakstu, soloties būt labākiem pret sevi un citiem. Kāpēc gan neapņemties uzlabot ikdienu arī saviem mājdzīvniekiem? 😊1. Ikdienas pastaigas

Gan jau mēs paši esam apņēmušies sevi uzturēt labākā fiziskā formā un kāpēc gan to nedarīt kopa ar savu draugu? Dodieties ārā pastaigās katru dienu kopa ar savu suni un sakrājiet tos 10 tūksoš soļu, lai uzlabotu veselību.


2. Veselīgāks uzturs un gardumi

Ja neesI pārliecināts par to, kas tavam mājdzīvnieka vecumam, šķirnei un dzīvesveidam būtu piemērotākais, iesakām konsultēties ar veterinārārstu. Ikdienā ievies paradumu ēdienam pievienot arī dažus veselīgākus gardumus, piemēram, burkānu, ābolu vai mellenes.


3. Rūpējies par sava mīluļa zobiem un smaganām

Ieplāno visaptverošu mutes dobuma veselības novērtēšanu un ārstēšanu ar pie sava mājdzīvnieka veterinārārsta, lai nodrošinātu zobu un smaganu veselību. Ja nepieciešams, palūdz veterinārārstam parādīt, kā pareizi tīrīt mājdzīvnieka zobus, lai novērstu slimības. Fermentatīvās košļājamās vielas arī var palīdzēt uzturēt tava mājdzīvnieka zobus un smaganas veselus.


4. Glabā bīstamas vielas mājdzīvniekam nepieejamā vietā

Novērs nelaimes gadījumus, turor bīstamus priekšmetus un vielas, kā piemēram, medikamentus, tīrīšanas vai dārzkopības produktus, alkoholu un toksiskus augus, prom no saviem mājdzīvniekiem.


5. Apmeklējiet kopā paklausības nodarbības

Suņu apmācības nodarbības nav sods par tā nepaklausību. Patiesībā, daudzi suņi izbauda izaicinājumu un kopa būšanas laiku, kas iegūts, apmeklējot šīs nodarbības. Iemaņu atsvaidzināšanas kursu ik pēc pāris gadiem iesaka arī apmācību eksperti.


6. Iegādājies mājdzīvnieku apdrošināšanu

Kāds ir labākaiss veids, kā plānot budžetu nākamajam gadam, ietaupot naudu veterinārajiem izdevumiem un nodrošinot savam mājdzīvniekam optimālu veselības aprūpi? Mājdzīvnieku apgalvo saka, ka vēlas būt labāk sagatavoti neparedzētiem gadījumiem. Pie dažādiem apdrošinātājiem ir iespējams izvēlēties apdrošināšanas plānu, kas atbilst tavam un tava mājdzīvnieka vajadzībām, kā arī budžetam.


7. Dodieties piedzīvojumā

Varbūt tev mājās ir piedzīvojumus alkstoša suņu ķirne? Vai ziņkārīgs kaķis? Nav obligāti doties tālos kalnu pārgājienos, arī daudzi restorāni tagad piedāvā suņiem draudzīgas atpūtas zonas, kā arī ziemīga pastaiga pa klusu pludmali jums var sagātāt daudz prieka!8. Pavadi vairāk kvalitatīva laika ar mājdzīvniekiem

Tavs mājdzīvnieks noteikti būs priecīgs ja veltīsi tam laiku, lai samīļotos, rotaļātos un vienkārši būtu blakus. Iespējams, kopā uz dīvāna skatoties iecienītāko TV pārraidi!9. Ieplāno fotosesiju ar mājdzīvniekiem

Fotosesijas ir paredzētas ne tikai cilvēkiem. Arvien vairāk fotogrāfu piedāvā izdevīgas mini fotosesijas īpaši aicinot ņemt līdzi četrkājainos draugus. Šie foto jums būs ļoti dargi un mīli uz visu mūžu.

Lai laimīgs jaunais gads kopā!Comments


bottom of page