top of page

DROŠA VASARA TAVAM MĀJDZĪVNIEKAM: ceļvedis parazītu novēršanaiVasara ir laiks izklaidēm dabā ar pūkainajiem draugiem, taču tas ir arī laiks, kad parazīti ir modušies. Tev, kā mājdzīvnieka īpašniekam ir svarīgi veikt profilaktiskus pasākumus, lai aizsargātu savu mājdzīvnieku no parazītiem un slimībām. 👉 Lūk, kas tev jāzina, lai tavs mājdzīvnieks būtu drošībā šovasar:Izpratne par dažādiem parazītu veidiem

Ir vairāki parazītu veidi, kas var ietekmēt mūsu mājdzīvniekus, tostarp blusas, ērces, sirdstārpi un zarnu parazīti. Blusas un ērces var izraisīt ādas kairinājumu un pārnēsāt slimības, savukārt sirdstārpi var būt potenciāli nāvējoši. Zarnu parazīti var izraisīt dažādas veselības problēmas, tostarp caureju un nepietiekamu uzturu. Ir svarīgi apzināties šo parazītu pazīmes un simptomus, lai varētu nekavējoties meklēt ārstēšanu, taču vēl labāk ir LAICĪGI VEIKT PREVENTĪVUS PASĀKUMUS.Preventīvie pasākumi

Laicīgi veikta profilakse ir svarīga, lai aizsargātu tavu mājdzīvnieku no parazītiem. Šeit ir daži preventīvie pasākumi, ko varat veikt:

  • Vakcīnas: Vakcīnas var palīdzēt aizsargāt mājdzīvnieku no noteiktām parazitārām slimībām, piemēram, parvovīrusa un kaķu leikēmijas vīrusa.

  • Pretparazītu ārstēšana: pretparazītu ārstēšana, piemēram, lokālas zāles, perorāli lietojamas zāles un apkakles, var palīdzēt aizsargāt pret blusām, ērcēm un sirdstārpiem.

  • Regulāras pārbaudes: Regulāras veterinārārsta pārbaudes var palīdzēt savlaicīgi atklāt visas iespējamās veselības problēmas.


Padomi, kā droši baudīt laiku brīvā dabā

  • Vasara ir lielisks laiks āra aktivitātēm kopā ar mājdzīvnieku, taču ir svarīgi ievērot piesardzības pasākumus. Šeit ir daži padomi:

  • Izvairiets staigāt ar mājdzīvnieku dienas karstākajā laikā, lai novērstu karstuma dūrienu.

  • Dodoties pārgājienos vai pavadot laiku mežainās vietās, izmantojiet blusu un ērču profilakses metodes.

  • Lietojiet zāles sirdstārpu profilaksei, ja jūsu mājdzīvnieks pavadīs laiku stāvoša ūdens tuvumā, piemēram, ezeros vai dīķos.


🐾 Tava mājdzīvnieka pasargāšana no parazītiem un slimībām ir ļoti svarīga viņa veselībai un labklājībai. Izprotot dažādus parazītu veidus, veicot preventīvus pasākumus un ievērojot drošības padomus, tu vari palīdzēt saglabāt savu pūkaino draugu šovasar drošībā. Sazinies ar mums jau šodien, lai ieplānotu pārbaudi un mēs nodrošināsim, lai tavs mājdzīvnieks ir vesels!

Comments


bottom of page